3 Yaş - El Becerilerini Geliştirme
3 Yaş - El Becerilerini Geliştirme
3 Yaş - El Becerilerini Geliştirme
3 Yaş - El Becerilerini Geliştirme
3 Yaş - El Becerilerini Geliştirme

3 Yaş - El Becerilerini Geliştirme

Marka : ADIM ADIM
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 38
₺23,56 'den başlayan taksitlerle

3 yaş setleri çocuğun bireyselleşmesini desteklerken ailesiyle birlikte yapacağı aktiviteler sayesinde yararlı, keyifli ve güzel vakit geçirmenize, gelecekte güzel anılar oluşturmanıza olanak sağlıyor.

 

69 sayfadan oluşan set içerisindeki kitabın her sayfasında 3 yaşına adım atan çocuğunuz için dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiren aktivitelerin yanı sıra çocuğunuzun merak duygusunu besleyen, minik ansiklopedik bilgiler yer alıyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile de çocuğunuzun küçük kas gelişimini sağlıyor. 

 

Set içerisinde bir aktivite kitabı , Yılanın üstünden atlıyorum aktivite malzemeleri, Kar yağıyor aktivitesi kartları, İpe boncuk geçirme aktivite malzemeleri, Ellerimle neler yaparım aktivitesi kartları, Benim güzel elim aktivite malzemleri, Parmak izlerim aktivite malzemeleri, Delikten ip geçiriyorum aktivitesi kartları ve malzemeleri, Güneş, uçurtma, denizanası yapıyorum aktivitesi kartları, Hamurdan şekiller aktivite malzemeleri, Dur-geç, İleriye-geriye aktivitesi kartları, Hangisi havada hangisi denizde aktivitesi kartları bulunur. Bu aktivitelerden Parmak izlerim aktivitesi ile hayal gücü gelişir. Dur-geç, İleriye-geriye aktivitesi ile trafik ışıklarını öğrenirken komutlara uymayıda öğrenir. 

 

 

3. YAŞ - EL BECERİLERİNİ GELİŞTİRME

Adım Adım’ın 3 YAŞ –El Becerilerini Geliştirme seti boyalar, oyun hamurları ve makas etkinlikleri gibi çocukların çok seveceği çok çeşitli aktiviteler ve oyunlarla dolu. Bu setin içerisinde el-göz koordinasyonunu geliştiren ve kalem tutma konusunda ustalaştıran ve eğlendirerek geleceğe hazırlayan aktivitelerin yanında çoklu zeka gelişimini destekleyen pek çok etkinlik var. Setteki aktivitelerle ve hikayelerle duygusal zekası da desteklenen çocuğunuz hayata sağlam adımlar atarak başlıyor.

Benzer Ürünler