3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık
3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık
3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık
3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık
3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık
3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık

3 Yaş - Grup Oyunlarıyla Okula Hazırlık

Marka : ADIM ADIM
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 44
₺23,56 'den başlayan taksitlerle

3 yaş setleri çocuğun bireyselleşmesini desteklerken ailesiyle birlikte yapacağı aktiviteler sayesinde yararlı, keyifli ve güzel vakit geçirmenize, gelecekte güzel anılar oluşturmanıza olanak sağlıyor.

 

62 sayfadan oluşan ana teması sosyalleşme olan set içerisindeki kitabın her sayfasında 3 yaşına adım atan çocuğunuz için dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiren aktivitelerin yanı sıra çocuğunuzun merak duygusunu besleyen, minik ansiklopedik bilgiler yer alıyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile de çocuğunuzun küçük kas gelişimini sağlıyor. 

 

Set içerisinde bir aktivite kitabı , Balık tutuyorum aktivite kartları ve malzemeleri, En sevdiğin şeyi anlat aktivite malzemeleri, Telefonda konuşuyorum aktivitesi kartları, Sıralıyorum tamamlıyorum aktivitesi kartları, Kim nerede oturuyor aktivite kartları, Şekillerle hafıza oyunu aktivitesi kartları, Küçük orta büyük oyunu aktivitesi kartları, Hayvanlar çarkı aktivite kartları, Önce ne oldu? Sonra ne oldu? aktivite kartları, Dengeni bul aktivite halısı, Şirinköy'e varış aktivite kartları ve malzemeleri, Sıcak-soğuk aktivite kartları, Taşıtlarla domino aktivite kartları, Havuç tarlasına koşalım aktivite kartı ve malzemeleri bulunur. Bu aktivitelerden Önce ne oldu? Sonra ne oldu? aktivitesi ile olaylar arasında bağlantı kurmayı öğrenir. Hayvanlar çarkı aktivitesi ile kuralları takip etmeyi, sıra beklemeyi, hayvanları ve yaşadıkları alanları öğrenir. 

 

 

3. YAŞ - GRUP OYUNLARIYLA OKULA HAZIRLIK

Adım Adım’ın 3 YAŞ – Bu setin içerisinde sizinle veya arkadaşlarıyla oynayacağı pek çok oyun ve aktivite bulunuyor. Oyunların her biri çok farklı şekilde oynanıyor ve her birini desteklediği gelişim basamağı farklı. Set içerisindeki oyun ve aktivitelerle algısı, dikkati ve sürati artan çocuğunuz aynı zamanda kurallara alışkanlık kazanıyor ve arkadaş ortamına uygunluk sağlamaya alışıyor. Adım Adım setlerinde eğlenceli eğitime kitaplarla alışan çocuğunuz kitap sevgisi ve öğrenme hevesi ile artık okula hazır. Adım Adımla attığı güvenli adımlar onun mutlu geleceğine yol yapar.

Benzer Ürünler