3 Yaş - Renkler ve Şekiller
3 Yaş - Renkler ve Şekiller
3 Yaş - Renkler ve Şekiller
3 Yaş - Renkler ve Şekiller
3 Yaş - Renkler ve Şekiller

3 Yaş - Renkler ve Şekiller

Marka : ADIM ADIM
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 145
₺23,56 'den başlayan taksitlerle

3 yaş setleri çocuğun bireyselleşmesini desteklerken ailesiyle birlikte yapacağı aktiviteler sayesinde yararlı, keyifli ve güzel vakit geçirmenize, gelecekte güzel anılar oluşturmanıza olanak sağlıyor.

 

69 sayfadan oluşan ana teması renkler, şekiller olan set içerisindeki kitabın her sayfasında 3 yaşına adım atan çocuğunuz için dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiren aktivitelerin yanı sıra çocuğunuzun merak duygusunu besleyen, minik ansiklopedik bilgiler yer alıyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile de çocuğunuzun küçük kas gelişimini sağlıyor. 

 

Set içerisinde bir aktivite kitabı , Yuvarlakları yerleştiriyorum aktivite kartları, Altından geçelim aktivitesi kartları, Renk kartları aktivitesi kartları, Renk küpü aktivitesi kartları ve küpü, Sevimli salyangozum aktivitesi kartları ve malzemeleri, Parmaklarımı çalıştırıyorum aktivite malzemeleri, Geometrik şekiller aktivitesi kartları, Hop kare hop üçen aktivite malzemeleri, Rengarenk yağmurlar aktivitesi kartı, Ovalleri yerleştiriyorum aktivitesi kartları, Tangram aktivitesi kartları, İlk renklerim ve şekillerim posteri yer alıyor. Bu aktivitelerden Tangram aktivitesi ile hem geometrik şekilleri öğrenir hem de hayal gücünü geliştirit. Renk küpü  aktivitesi ile renkleri öğrenirken komutlara uymayıda öğrenir. 

 

 

3. YAŞ - RENKLER VE ŞEKİLLER

Adım Adım’ın 3 YAŞ – Renkler ve Şekiller seti çocuğunuza çok renkli ve çok eğlenceli etkinlikler sunuyor. Ayrıca çok sayıda geometrik şekil bilgisi verirken kalıcı ve keyifli öğrenimin temellerini atıyor. Kalem tutmaya merakı artan çocuğunuz set içerisindeki ek aktivitelerle ellerini kullanmakta ustalaşıyor. Ayrıca yaşına uygun çözüm odaklı yaklaşım eğitimi, dinleme-anlama ve uygulama alıştırmaları, duygu farkındalığı sağlayan oyunlar ve mini öyküler, çok yönlü beyin gelişimini destekleyen yaşına uygun keyifli aktiviteler ile çocuğunuz eğlenerek gelişiyor.

Benzer Ürünler