Bilmiş Fare Tuna

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺23,15
İndirimli : ₺19,00
Toplam Stok Adedi : 15
* ₺19,00 'den başlayan taksitlerle

Evdeki Hayvanların Mutsuzluğuyla, Utangaçlığıyla Dalga Geçen, Fare Tuna Bilmişlik Taslamayı Çok Seviyor! Küçük Yaştaki Çocuklarda Görülen Bilmişlik Problemini Ele Alan Muhteşem Bir Kitap!

  • Yazar: Tülin Kozikoğlu
  • Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

Leyla Fonten'in evinde dokuz hayvan yaşar... Her birinin çeşit çeşit huyu var! Leyla, hayvan masallarıyla tanıdığımız meşhur yazar La Fontaine'in torununun torununun torunu. Evinde kirpiden örümceğe, fareden köpeğe tamı tamına dokuz hayvan var!

Mesela Fare Tuna, bilmişlik taslamayı çok sever. Evdeki hayvanların mutsuzluğuyla ya da utangaçlığıyla dalga geçer ama bunu yaparak arkadaşlarını kızdırdığının farkında değildir. Onun bu bilmişliğinden yaka silken hayvanlar, Fare Tuna'ya öyle bir oyun oynayacaktır ki sormayın! Bu kitap küçük yaştaki çocuklarda görülen bilmişlik problemini ele alıyor. Serinin diğer kitaplarında ise inatçılık, sabırsızlık, utangaçlık, mutsuzluk gibi sorunlar dokuz başlık altında inceleniyor. Ödüllü yazar Tülin Kozikoğlu'nun eğlenceli öyküleri, ödüllü çizer Sedat Girgin'in sıradışı ve muhteşem resimleriyle bu seride buluşuyor.

 

 

Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

İsim: Bilmiş Fare Tuna

Çizer: Sedat Girgin

Sayfa Sayısı: 28

Yaş Aralığı: 3+ Yaş

Boyut: 24 cmx 22 cm

Türü: Çocuk Kitapları Dizisi

Özellikler: Karton Kapak

YAŞ ARALIĞI
3 - 5 Yaş