Bulutunu Arayan Su Damlası

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺25,93
İndirimli : ₺24,90
Toplam Stok Adedi : 12
* ₺24,90 'den başlayan taksitlerle

Su Damlası İle Bulutların Üzerinde Gezinmeye Ne Dersiniz?

 

 KİTABI İNCELE

  • Yazar: Tülin Kozikoğlu
  • Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

Meraklı Gezginler Serisi, dördüncü kitabıyla tamamlanıyor! Serinin son kitabı Bulutunu Arayan Su Damlası'nda bir su damlasının macerasına eşlik ediyoruz.

Henüz bir tırtılken tanıdığımız kelebek artık bu kitapta gözlerini kapatmak üzeredir. Onu uğurlarken Ayşe'nin gözünden akan bir damla yaş, dördüncü ve son kitabın baş kahramanı oluyor. Bu su damlasıyla birlikte bulutların üzerinde, dört farklı mevsimi geziyoruz.

Yana açılan sayfalar sayesinde ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerini detaylı bir şekilde inceleyebiliyoruz. Ayrıca çocuklar bu bölümler sayesinde mevsim dönüşümlerini öğrenerek, farklı mevsimlerde doğanın ve hayvanların nasıl değiştiğini görebiliyorlar. Tülin Kozikoğlu'nun kafiyeli bir dille yazdığı, Burcu Musselwhite'ın rengârenk resimleriyle betimlediği bu kitap bizlere aynı zamanda yaşam döngüsünü de gösteriyor. Minik bir yumurtadan çıkan tırtıl ile başlanan seride yine başka bir tırtıl ile veda ederek, ölüm ve yeniden doğuş gibi nazik konular çok hoş bir şekilde çocuklara sunuluyor.

 

 

Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

İsim: Bulutunu Arayan Su Damlası

Çizer: Burcu Musselwhite

Sayfa Sayısı: 40

Yaş Aralığı: 3+ Yaş

Boyut: 21 cm x 29 cm

Türü: Eğitici Çocuk Kitapları

Özellikler: Karton Kapak

YAŞ ARALIĞI
6 - 12 Yaş