Sabırsız Sinek Feza

İndirim Oranı : %17 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺19,21 'den başlayan taksitlerle

Feza'nın Sabırsızlığı Yüzünden Bakalım Başına Neler Gelecek! Çocuklarda Görülen Sabırsızlık Konusunu Ele Alan Muhteşem Bir Kitap Serisi!

 KİTABI İNCELE

  • Yazar: Tülin Kozikoğlu
  • Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

Şimdi Leyla Fonten ve evindeki hayvanlar için tatil zamanı! Sabırsız Sinek Feza ile seri tamamlanıyor! Leyla Fonten'in evinde dokuz hayvan yaşar... Her birinin çeşit çeşit huyu var! Leyla, hayvan masallarıyla tanıdığımız meşhur yazar La Fontaine'in torununun torununun torunu. Evinde kirpiden örümceğe, fareden köpeğe tamı tamına dokuz hayvan var!

Leyla Fonten'in evinde bavullar hazırlanmış, herkes uykuya çekilmiştir çünkü ertesi gün Leyla ve evdeki hayvanlar tatile çıkıyorlar! Ama heyecandan bir türlü uyuyamayan ve evde vızıldanarak dolaşan biri var, onun da adı Sinek Feza! Feza, sabırsızlık edip hemen yola çıkmak ister ama bu telaşı yüzünden bakalım başına neler gelecek... Bu kitap küçük yaştaki çocuklarda görülen sabırsızlık konusunu ele alıyor. Serinin diğer kitaplarında ise inatçılık, bilmişlik ve mutsuzluk gibi sorunlar dokuz başlık altında inceleniyor. Ödüllü yazar Tülin Kozikoğlu'nun eğlenceli öyküleri, ödüllü çizer Sedat Girgin'in sıradışı ve muhteşem resimleriyle bu seride buluşuyor.

 

 

Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

İsim: Sabırsız Sinek Feza

Çizer: Sedat Girgin

Sayfa Sayısı: 28

Yaş Aralığı: 3+ Yaş

Boyut: 24 cm x 22 cm

Türü: Eğitici Çocuk Kitapları

Özellikler: Karton Kapak

YAŞ ARALIĞI
3 - 5 Yaş