Yemeğini Arayan Tırtıl

İndirim Oranı : %10 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺23,34 'den başlayan taksitlerle

Bütün Meraklı Gezginler İçin Muhteşem Bir Yolculuk Başlıyor!

 

 KİTABI İNCELE

  • Yazar: Tülin Kozikoğlu
  • Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları
,

Tulin Kozikoğlu'nun yazdığı Yemeğini Arayan Tırtıl, meraklı bir tırtılın şehrin etrafındaki yolculuğunu konu alıyor. Karnını doyurmak için yaprak arayan tırtıl uzun bir yolculuğa çıkıyor ve bu sırada Ayşe adında küçük bir kızla tanışıyor.

Meraklı Gezginler Serisi'nin birinci kitabı olan Yemeğini Arayan Tırtıl'da çocuklar bu tırtıl ile birlikte şehirde gezerek önce bir okula, sonra bir parka, ardından bir kütüphane ve son olarak bir tiyatroya gidiyorlar. Her bir mekânda çocukların karşısına kocaman kapılar çıkıyor.

Yana açılan sayfalar sayesinde çocuklar kendilerini kocaman bir sınıfın veya kütüphanenin içerisinde buluyorlar. Ayrıca bu açılan sayfalar sayesinde meraklı okuyucular da bu yolculuğun bir parçası oluyor.

Burcu Musselwhite'ın çizimleriyle hayat bulan hikâyenin her bir sayfasında okuyucuları rengârenk resimler bekliyor. Çizimlerdeki ayrıntılarla minik tırtılın yolculuğu çok daha keyifli bir hale geliyor. Yemeğini Arayan Tırtıl, üç yaş ve üzeri çocukların keyifle okuyacağı, merak etme ve keşfetme duygularını kuvvetlendiren, rengârenk bir kitap.

 

 

Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları

İsim: Yemeğini Arayan Tırtıl

Çizer: Burcu Musselwhite

Sayfa Sayısı: 44

Yaş Aralığı: 3+ Yaş

Boyut: 21 cm x 29 cm

Türü: Eğitici Çocuk Kitapları

Özellikler: Karton Kapak

YAŞ ARALIĞI
3 - 5 Yaş