Baby Clementoni Müzisyen Fil

Marka : CLEM
İndirim Oranı : %27 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0

Harfleri, renkleri, sayıları, hayvanları, müzikleri Türkçe ve ya İngilizce seçeneği ile öğrenebileceği birbirinden harika müzik enstrümanın sesini çıkarabileceği bu tatlı fil bebeğinizin vazgeçilmezi olacak!

 

  • Marka: Baby Clementoni

Bu eğlenceli müzikal aktivite merkezi; şarkılar, melodiler, sesler ve enstrümanlarla dolu olarak bebeğinizi müzik dünyası ile tanıştırmak için özel olarak tasarlanmıştır. 

*Eğlenceli bebek fil; iki büyük davul şeklinde kulağa, renkli bir piyanoya, bir zile, mekanik bir marakasa ve ışıklı bir papyona sahiptir. Bebeğiniz 3 farklı oyun modunda oynabilir: Öğrenim, İngilizce ve Müzik.

*Bebeğinize ilk harfleri, rakamları, renkleri, hayvanların adlarını ve seslerini öğretir. Bu aktivite merkezi klasik, pop, disko ve rock olmak üzere 4 farklı müzik çeşidine sahiptir ve 16 farklı müzik enstrümanın sesini çıkartabilir.

*Seçilen müziğin türüne bağlı olarak; piyanonun, zillerin ve davulların sesleri değişir.

*Motor becerilerinin, işitsel ve görsel yeteneklerin gelişimine yardımcı olur. Bebeğinize neden ve sonuç arasındaki ilişkiyi anlamasını sağlar ve dil becerilerinin gelişimini destekler.

 

 

Marka: Baby Clementoni

İsim: Baby Clementoni Müzisyen Fil

Yaş Aralığı: 10+ Ay

Boyut: 15,00 cm x 30,00 cm x 26,80

Türü: İlk Aktivite Oyuncakları

Kodu: 64307