Baby's First Eva Kelimeler (Ciltli)

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %23 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺24,90 'den başlayan taksitlerle

Baby’s First Kelimeler ile ilk Türkçe ve İngilizce kelimeleri öğrenmeyi çocuğunuz için eğlenceli bir oyun haline getirin! 

 

  • Yayınevi: ABC Yayınları

Baby’s First serisinin Kelimeler kitabı yırtılmaz 24 sert karton sayfadan oluşuyor.

Çocuğunuz sayfaları rahatça tutup çevirebilir. Kelimeler kitabında 24 nesne, rengarenk ve eğlenceli görseller eşliğinde sunuluyor. Görsellerin altında ise nesnelerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer alıyor. Kelimeler kitabı ile çocuğunuz günlük yaşamda sık sık karşısına çıkan nesneleri öğrenerek sözcük dağarcığını geliştirecek ve erken dönem yabancı dil eğitimine eğlenceli bir başlangıç yapacak.

Kelimeler kitabını çocuğunuza okuyarak onun bu gelişimine siz de destek olabilirsiniz. Kelimeler kitabında şapka, ayakkabı, çorap, elbise, masa, elma, kitap, el, yüz, ayak, battaniye gibi temel kelimelerin renkli ve ilgi çekici resimler bulunuyor. Çocuğunuz bu kitap sayesinde okul öncesi dönemde kelime dağarcığını geliştirerek bir adım öne geçecek.

Kelimeler kitabı ayrıca çocuğunuzun yabancı dil yeteneğini küçük yaşta kazanmasına olanak tanıyor.

Baby’s First serisinde Kelimeler kitabı dışında Oyuncaklar, Uyku Zamanı, Küçük&Sevimli Dostlarımız, Yiyecekler, Sayılar ve Renkler adlı tam 6 muhteşem kitap daha bulunuyor. Kelimeler kitabı, çocuğunuzun en sevdiğim kitap olmaya şimdiden aday.

 

 

Yayınevi: ABC Yayınları

İsim: Baby's First Eva Kelimeler (Ciltli)

Sayfa Sayısı: 24

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 14 cm x 14 cm

Türü: Eğitici Bebek Kitabı 

Özellikler: Sert Karton Kapak ve Sayfalar

ISBN: 9786054197378