Bebeğimin İlk Kitapları
Bebeğimin İlk Kitapları

Bebeğimin İlk Kitapları

Marka : ADIM ADIM
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺216,10
İndirimli : ₺129,66
Toplam Stok Adedi : 38

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren çevresini keşfetmeye çalışır. Bebeğiniz için özel dil ve sözcük seçimleri ile tasarlanan ve kalın sayfalardan oluşan muhteşem başlangıç kitapları!

 

  • Yayınevi: Mikado Yayınları

Bebeğiniz için özel tasarlanan başlangıç kitap seti çevresindekileri keşfetmesine yardımcı oluyor.

• Doktor Çantam: Miniklerimiz çok eğlenceli ve etkileşimli bir doktor ziyaretine çıkacak.

•Artık Bir Yaşındayım: Bebeğinizin ilk doğum günü için özel hazırlanmış bir kitap! Sayfayı çevirin ve bebeğinizin resmini yapıştırın. Doğum günü partisinde onu neler bekliyor, eğlenceli resimler ile bir bir anlatın. En son sayfaya da doğum günü dileklerinizi yazın. Bebeğiniz yeni kelimeler öğrenirken, ona ilk doğum gününe özel bir hatıra bırakın.

İlk Kitaplarım Yiyecekler: Bebeğinize uygun olarak özenle seçilen yiyecekler ve yiyecekler ile ilişkili kelimeler, bebeğinizin çok seveceği çizimler ve renkler ile tasarlandı.

İlk Kitaplarım Giyecekler: Bebeğiniz, bu kitap ile giyecekleri tanıyıp yeni kelimeler öğrenirken çok keyif alacak.

Ce-e Bino: Bino karakteri, bebeğinizin algılayabileceği çizgilerle sunuldu ve kelime seçimi özenle yapıldı. Kitap boyutu bebeğinize özel hazırlanmıştır.

Nasılsın Bino: Renkleri, kelimeleri ve boyutu ile bebeklere özel tasarlanan Bino, bebeğinize duygularını anlatırken bebeğinizi çok eğlendirecek. * Vücudum: İki elim, iki kolum, iki bacağım var. Her insanda bir burun bir de ağız var! 6 ay ve üzeri bebeklerin vücutlarını öğrenmeleri için harika bir başlangıç kitabı!

Yemek Yiyorum Max İle Millie: Çocuğunuz bu kitapla beraber yemek yemeyi sevecek! Yemek yemek istemeyen Max, Millie ile gerçek bir pizza yapınca her şey değişir!

Miniklere Masallar: Miniğinizin hayal gücünü besleyecek rengarenk çizimlerden oluşan tam 30 farklı masal!

 

 

Yayınevi: Mikado Yayınları

Set İçeriğiDoktor ÇantamArtık Bir Yaşındayımİlk Kitaplarım Yiyeceklerİlk Kitaplarım GiyeceklerCe-e Bino - Nasılsın Bino - Yemek Yiyorum Max İle Millie - Miniklere Masallar

Yaş Aralığı: 6+ Ay

Türü: Eğitici Kitaplar

ISBN: 8681379207546