Çek Öğren Hayvanlar

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %20 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0

Çocuğunuzun dünyayı erken yaşta tanımaya başlaması, ileri yaşlardaki eğitim hayatı ve özgüveni açısından çok önemlidir. Hayvanlar kartları sayesinde çocuğunuz hayvanlar alemini hiç sıkılmadan etkili bir şekilde öğrenecek!

 

  • Yayınevi: Abc Yayınevi

Çek Öğren Hayvanlar ile çocuğunuz dünyayı okul öncesi dönemde eğlenceli bir biçimde tanımaya başlayacak.

Çocuğunuzun dünyayı erken yaşta tanımaya başlaması, ileri yaşlardaki eğitim hayatı ve özgüveni açısından çok önemlidir. Hayvanlar kartları sayesinde çocuğunuz hayvanlar alemini hiç sıkılmadan etkili bir şekilde öğrenecek.

Hayvanlar, 15 adet hareketli karttan oluşan benzersiz bir eğitim setidir. Bu kartlarda doğada bulunan 30 farklı hayvanın renkli görselleri bulunmaktadır. Hayvanlar kartlarını çektiğinizde içinden çıkan kısımda ise bu kart üzerinde bulunan hayvanların Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer almaktadır. Hayvanlar seti ile çocuğunuz hem hayvan dostlarımızı tanıyacak, hem kelime bilgisini geliştirecek hem de İngilizce eğitimine okul öncesi dönemde başlayacak. Siz de çocuğunuzun kısa zamanda hayvanları tanıdığına şahit olacaksınız.

Hayvanlar seti, çocuk gelişimi alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmış bir eğitim setidir. Hayvanlar kartları çocuğunuzun hayvanları tanıması, doğadaki görevlerini öğrenmesi ve okuma becerisi gibi konulardaki gelişimi için son derece yararlıdır. Hayvanlar kartları kullanım biçimi itibariyle çocuğunuzun motor gelişimini de destekleyecek özelliktedir. Hayvanlar kartlarının yanı sıra set içerisinde faydalı bilgiler içeren bir aile kılavuzu bulunmaktadır. Bu kılavuzda ailelere Hayvanlar kartlarının nasıl daha etkili kullanılacağı anlatılmaktadır. Bu kılavuzdaki oyun fikirlerinden yola çıkarak siz de kendi oyunlarınızı yaratabilir, çocuğunuzla eğlenceli ve faydalı zaman geçirebilir, hayvanlar alemini tanımasına yardımcı olabilirsiniz.

Çek Öğren Hayvanlar dışında “Vücudumuz”, “Sayılar”, “Karşıtlar” ve “Renkler ve Şekiller” başlıkları altında toplamda 5 eğitim seti bulunmaktadır.

 

 

Yayınevi: Abc Yayınevi

İsim: Çek Öğren Hayvanlar

Kart Sayısı: 15

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 12 cm x 17 cm

Türü: Eğitici Zeka Kartları

ISBN: 8697475622541