Çek Öğren Renkler ve şekiller

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %20 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0

Somut kavramlar, okul öncesi dönemde öğrenilmesi gereken en temel bilgiler arasındadır. Renkler ve Şekiller seti, çocuğunuza bu konuda yardımcı olacak ve bu kavramları eğlenerek öğrenmesini sağlayacak!

 

  • Yayınevi: Abc Yayınevi

Çek Öğren Renkler ve Şekiller ile çocuğunuz en temel bilgileri okul öncesi dönemde öğrenmeye başlıyor.

Somut kavramlar, okul öncesi dönemde öğrenilmesi gereken en temel bilgiler arasındadır. Renkler ve Şekiller seti, çocuğunuza bu konuda yardımcı olacak ve bu kavramları eğlenerek öğrenmesini sağlayacak. Renkler ve Şekiller, rengarenk görsellerle süslenmiş 15 adet hareketli karttan oluşan eşsiz bir eğitim setidir. Renkler ve Şekiller kartlarında toplamda 30 farklı renk ve geometrik şekil yer almaktadır.

Renkler ve Şekiller kartlarını çektiğinizde içinden çıkan kısımda ise renkler ve şekillerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer almaktadır. Renkler ve Şekiller kartları ile çocuğunuz renkler ve şekiller kavramlarını resimler üzerinden görerek öğrenecek, hem sözcük haznesi gelişecek, hem ilk okuma becerisini kazanacak hem de yabancı dil eğitimine okul öncesi dönemde başlayacak. Çek Öğren Renkler ve Şekiller seti, alanında uzman kişiler tarafından büyük bir özenle hazırlanmış bir okul öncesi eğitim setidir. Renkler ve Şekiller kartları çocuğunuzun günlük hayatta karşısına çıkan tüm renkler ve şekilleri öğrenmesi, görsel yeteneğinin gelişmesi, okuma becerisi gibi konulardaki gelişimi için son derece faydalıdır. Bunlardan ayrı olarak Renkler ve Şekiller kartları biçim itibariyle çocuğunuzun motor gelişiminin de pozitif yönde ilerlemesini sağlamaktadır. Renkler ve Şekiller setinde yararlı bilgilerle dolu bir kılavuz bulunuyor. Bu kılavuzda Renkler ve Şekiller kartlarının etkili bir biçimde kullanma yöntemleri anlatılmaktadır. İsterseniz kılavuzda yer alan fikirlerden faydalanabilir isterseniz de Renkler ve Şekiller kartları ile kendiniz yarattığınız oyunlarla çocuğunuzun bu kavramları basit bir şekilde öğrenip günlük hayatında kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çek Öğren Renkler ve Şekiller dışında “Hayvanlar”, “Sayılar”, “Vücudumuz” ve “Karşıtlar” başlıkları altında toplamda 5 eğitim seti bulunuyor. /span>

 

 

Yayınevi: Abc Yayınevi

İsim: Çek Öğren Renkler ve şekiller

Kart Sayısı: 15

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 12 cm x 17 cm

Türü: Eğitici Zeka Kartları

ISBN: 8697475622534