Çek Öğren Sayılar

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %20 İndirim
Toplam Stok Adedi : 15

Sayılar setindeki bu kartlar sayesinde çocuğunuz sayıları öğrenirken hem eğlenecek hem de matematik ve İngilizce eğitimine erkenden adım atmış olacak!

 

  • Yayınevi: Abc Yayınevi

Okul öncesi eğitimin bireyler üzerindeki pozitif etkisi tartışılmaz. Sayılar seti çocuğunuzun erken dönem eğitimindeki en büyük yardımcınız olacak.

Sayılar, üzerinde rengarenk resimlerin bulunduğu 15 hareketli karttan oluşan muhteşem bir eğitim setidir. Kartların her iki tarafında da çocuğunuzun ilgisini çekecek görseller bulunmaktadır. Kartı çektiğinizde ise içinden çıkan bölmenin bir yüzünde sayılar, diğer yüzünde de o sayıların İngilizce ve Türkçe karşılıkları yer almaktadır. Sayılar setindeki bu kartlar sayesinde çocuğunuz sayıları öğrenirken hem eğlenecek hem de matematik ve İngilizce eğitimine erkenden adım atmış olacak. Sayılar kartları, çocuk gelişimi alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmıştır. Kartlar çocuğunuzun hem matematiksel becerilerini hem de motor gelişimini destekleyecek niteliktedir.

Sayılar kartların yanında aileler için hazırlanmış bir kılavuz da bulunmaktadır. Bu kılavuzda Sayılar kartlarını nasıl kullanacağınız ile ilgili faydalı bilgiler ve çeşitli oyun önerileri yazmaktadır. Sizin de yardımınızla çocuğunuz keyifli vakit geçirirken aynı zamanda sayılar ve resim sözcük ilişkisi gibi konularda bilgilerini erken yaşta geliştirme olanağı bulacak. Sayılar seti sayesinde çocuğunuzun kısa süre içerisinde sayı saymaya başladığını göreceksiniz.

Çek Öğren Sayılar dışında “Hayvanlar”, “Vücudumuz”, “Karşıtlar” ve “Renkler ve Şekiller” olmak üzere toplam 5 konu başlığı bulunuyor

 

 

Yayınevi: Abc Yayınevi

İsim: Çek Öğren Sayılar

Kart Sayısı: 15

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 12 cm x 17 cm

Türü: Eğitici Zeka Kartları

ISBN: 8697475622510