Dokun Hisset Öğren Çiftlik

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %20 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0

Dokun Hisset Öğren Çiftlik kartlarıyla temel kavramlar ve yabancı dil eğitimi bir arada! Çiftlik hayatından nesneler, hayvanlar, farklı dokular, nesneler ve hayvanların İngilizce ve Almanca karşılıkları Çiftlik kartlarında!

 

  • Yazar: Jane Yorke
  • Yayınevi: Abc Yayınevi

Çiftlik, çocuğunuzun okul öncesi yabancı dil eğitimi için uzmanlar tarafından özenle hazırlanmıştır.

Çiftlik hayatından nesneler, hayvanlar, farklı dokular, nesneler ve hayvanların İngilizce ve Almanca karşılıkları Çiftlik kartlarında!

16 karttan oluşan Çiftlik’te bir çiftlikte bulunabilecek nesne ve hayvanlar, çocuğunuzun dokunarak farkı anlayabileceği özel doku alanları, nesnelerin İngilizce, Almanca yazılış ve okunuşları bulunmaktadır. Kartların arkasında ise konuyla ilgili çocuğunuza yöneltebileceğiniz basit sorular yer alıyor.

Dokun Hisset Öğren Çiftlik’te neler var?

-Çiftlik hayatında bulunan keçi, inek, traktör, saman gibi hayvan ve nesnelerin renkli görselleri

-Görseller üzerinde farklı doku alanları

-Nesne ve hayvanlarla ilgili “Koyunlar nasıl ses çıkarır?”, Kazın tüyleri ne renk?” gibi sorular

-Nesne ve hayvanların İngilizce ve Almanca karşılıkları Dokun Hisset Öğren Çiftlik, çocuğunuzun ilk yabancı dil eğitimi, nesne bilgisi, doku algısı gibi konulardaki gelişimi için alabileceğiniz kusursuz bir set.

Çocuğunuzun yabancı dil ve iletişim yeteneğini okul öncesi dönemden itibaren geliştirmesini, Çiftlik kartları ile sağlayabilirsiniz. Çiftlik kartları arasında bir kılavuz da bulunuyor. Bu kılavuzda kartlardan en verimli şekilde nasıl faydalanabileceğiniz ile ilgili bilgiler ve yaratıcı oyun fikirleri yer almaktadır. Bu seride Çiftlik dışında, Taşıtlar, Renkler ve Şekiller, İlk Sözcüklerim, Sayılar ve Sayı Sayma adlı 4 farklı konu başlığı daha var. Çocuğunuz Dokun Hisset Öğren Çiftlik kartlarını çok sevecek.

 

 

Yayınevi: Abc Yayınevi

İsim: Dokun Hisset Öğren Çiftlik

Kart Sayısı: 16

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 12 cm x 19 cm

Türü: Eğitici Zeka Kartları

ISBN: 8697475622084