Dokun ve Hisset Banyo Zamanı

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %19 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺29,00 'den başlayan taksitlerle

Dokun ve Hisset Banyo Zamanı kitabı ile bebeğiniz dokular arasındaki farkı deneyimleyerek öğrensin!

 

  • Yazar: Dorling Kindersley
  • Yayınevi: Abc Yayın Grubu

Dokun ve Hisset Banyo Zamanı ile çocuğunuz dokunarak öğrenmeyi keşfedecek.

 Deneyerek öğrenmek en iyi öğrenme yöntemlerinden biridir. Dokun ve Hisset serisi ile çocuğunuz deneyerek öğrenme fırsatı bulacak. Dokun ve Hisset serisinin kitaplarından biri olan Dokun ve Hisset Banyo Zamanı ile çocuğunuz bambaşka bir deneyimle karşılaşacak.

 Banyo Zamanı sert ve yırtılmaya karşı dayanıklı 10 sayfadan oluşmaktadır. Serinin bu kitabında çocuğunuzun banyo zamanı karşılaştığı bazı cisimleri dokunarak keşfedebileceği özel dokulu alanlar vardır. Çocuğunuz bir banyo havlusunun yumuşaklığını ya da bir baloncuğun pürüzsüz yüzeyini Dokun ve Hisset Banyo Zamanı kitabı sayesinde eğlenceli bir şekilde keşfedebilir. Siz de hissettiği dokuların onda nasıl duygular uyandırdığını söyleyerek çocuğunuzla faydalı zaman geçirebilirsiniz.

 Banyo Zamanı kitabı ile çocuğunuz dokular arasındaki farkı deneyimleyerek öğrenecek. Dokun ve Hisset serisinin kitaplarından biri olan Banyo Zamanı, okul öncesi döneme ait 93 Hazırlık Becerisi’nden dokuları algılama, doku yapıları bilinci geliştirme gibi becerileri desteklemektedir. Dokun ve Hisset serisinin ayrıca Yavru Hayvanlar, Doğum Günü, Uyku Zamanı, Oyun Zamanı, Güzel Evim ve Şekiller adlı 6 kitabı daha bulunmaktadır.

 Dokun ve Hisset Banyo Zamanı, çocuğunuzun en sevdiği kitaplarından biri olacak!

 

 

Yayınevi: Abc Yayınları

İsim: Dokun ve Hisset Banyo Zamanı

Sayfa Sayısı: 10

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 16,5 cm x 16,5 cm

Türü: Eğitici Bebek Kitabı 

Özellikler: Ciltli, Sıvamalı Kalın Karton Sayfalar