Dokun ve Hisset Güzel Evim

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %19 İndirim
Toplam Stok Adedi : 1
₺29,00 'den başlayan taksitlerle

Dokun ve Hisset Güzel Evim ile miniğiniz dokunarak öğrenmeyi keşfetsin!

 

  • Yazar: Dorling Kindersley
  • Yayınevi:Abc Yayın Grubu

Dokun ve Hisset Güzel Evim ile çocuğunuz dokunarak öğrenmeyi keşfedecek.

Deneyerek öğrenmek bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan çok iyi bir öğrenme yöntemidir. Dokun ve Hisset serisinin kitaplarından biri olan Güzel Evim ile çocuğunuza dokunarak öğrenme fırsatı sunun. Dokun ve Hisset Güzel Evim yırtılmaya karşı dayanıklı 10 karton sayfadan oluşmaktadır. Güzel Evim kitabında çocuğunuzun evinizde karşısına çıkabilecek bazı eşyaları dokunarak hissedebileceği özel dokulu alanlar bulunur. Çocuğunuz bir oyuncak ayının yumuşaklığını ya da bir kedinin tüylerini dokusunu Güzel Evim kitabı sayesinde keyifli bir şekilde keşfedebilir. Siz de bu farklı dokuların yumuşak mı, sert mi veya pürüzsüz mü olduğunu söyleyerek yeni kelimeler öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Dokun ve Hisset Güzel Evim kitabı ile çocuğunuz farklı doku ve yüzeyleri keyifli bir şekilde öğrenecek. Dokun ve Hisset serisi kitaplarından biri olan Güzel Evim, okul öncesi dönemde gerekli olan 93 Hazırlık Becerisi’nden dokunma duyusunun farkına varma, dokuları tanımlayacak kelimeler öğrenme gibi becerileri desteklemektedir.

Dokun ve Hisset serisinin Güzel Evim kitabından ayrı olarak Yavru Hayvanlar, Uyku Zamanı, Doğum Günü, Banyo Zamanı ve Şekiller adlı 6 kitabı daha bulunmaktadır.

Yemek Zamanı çocuğunuzun favori kitabı olmaya şimdiden aday!

 

 

Yayınevi: Abc Yayınları

İsim: Dokun ve Hisset Güzel Evim

Sayfa Sayısı: 10

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 16,5 cm x 16,5 cm

Türü: Eğitici Bebek Kitabı 

Özellikler: Ciltli, Sıvamalı Kalın Karton Sayfalar