Dokun ve Hisset Oyun Zamanı

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %19 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺29,00 'den başlayan taksitlerle

Dokun ve Hisset Oyun Zamanı ile çocuğunuz farklı bir deneyim yaşatın!

 

  • Yazar: Dorling Kindersley
  • Yayınevi:Abc Yayın Grubu

Dokun ve Hisset Oyun Zamanı ile çocuğunuz nesneleri dokunarak keşfedecek.

Deneyimleyerek öğrenmek en iyi öğrenme şekillerinden birisidir. Dokun ve Hisset serisi ile çocuğunuza bu fırsatı verebilirsiniz. Dokun ve Hisset kitaplarından biri olan Oyun Zamanı ile çocuğunuz farklı bir deneyim yaşayacak.

Dokun ve Hisset Oyun Zamanı kitabı yırtılmaya karşı dayanıklı 10 karton sayfadan oluşmuştur. Serinin bu kitabında çocuğunuz oyun zamanı karşılaşacağı bazı nesneler ve oyuncakları dokunarak hissedebileceği özel dokulu alanlar vardır. Çocuğunuz oyuncak bebeğin saçlarını, filin yumuşak tüylerini ya da dinozorun pütürlü derisini Oyun Zamanı kitabı sayesinde keyifli vakit geçirerek keşfedebilir. Siz de bu dokuların yumuşak mı, pürüzsüz mü yoksa yapışkan mı olduğunu söyleyerek yeni kelimeler öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Dokun ve Hisset serisinin kitaplarından biri olan Oyun Zamanı, okul öncesi dönemde sahip olunması gereken 93 Hazırlık Becerisi’nden dokuları algılama, dokularla ilgili kelime haznesini geliştirme gibi becerileri desteklemektedir. Dokun ve Hisset serisinin Yavru Hayvanlar, Banyo Zamanı, Şekiller, Uyku Zamanı ve Güzel Evim adlı 6 kitabı daha bulunmaktadır. Dokun ve Hisset Oyun Zamanı, çocuğunuzun keyifle vakit geçirdiği bir oyun arkadaşı olacak.

Yemek Zamanı çocuğunuzun favori kitabı olmaya şimdiden aday!

 

 

Yayınevi: Abc Yayınları

İsim: Dokun ve Hisset Oyun Zamanı

Sayfa Sayısı: 10

Yaş Aralığı: 1+ Yaş

Boyut: 16,5 cm x 16,5 cm

Türü: Eğitici Bebek Kitabı 

Özellikler: Ciltli, Sıvamalı Kalın Karton Sayfalar