Elmer'ın Komik Dünyası 5'li
Elmer'ın Komik Dünyası 5'li

Elmer'ın Komik Dünyası 5'li

Marka : ADIM ADIM
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺139,50
İndirimli : ₺83,70
Toplam Stok Adedi : 0

Dünya çapında 10 milyondan fazla satan, tüm zamanların en çok okunan çocuk kitabı Elmer en komik 5 macerası ile sizlerle buluşuyor!

 

  • Yayınevi: Mikado Yayınları

Her hikayede farklı olmanın güzelliklerini anlatıp değerler eğitimi verirken, bebeğinizi ve sizi kahkahalara boğacak Elmer'ın 5 macerasına eşlik ediyoruz!

• Elmer ve Gül: Elmer'ın pembe renkli arkadaşı, biraz narindir,"Gül"dür adı. Sevilen Fil Elmer'dan farklılıklar hakkında güzel bir öykü

•  Elmer Fillerin Yarışı: Genç fillerin her biri kendisinin en hızlı olduğunu iddia eder. Elmer ve Wilbur bir yarış düzenler. Fakat yarışların amacı her zaman sadece birincilik değildir. Aslında nasıl yarıştığımız daha önemlidir.

• Elmer ve Büyükbaba Eldo: Elmer büyükbabası Eldo’yu ziyaret eder. Elmer büyük bir zevkle Büyükbaba Eldo’ya eskiden beraber yaptıkları eğlenceli şeyleri hatırlatır. Fakat büyükbaba Eldo, Elmer’ın düşündüğü kadar unutkan mı? Evet, yaşlı olabilir ama sonuçta o bir fil! Filler hiçbir şeyi unutmaz.

•  Elmer ve Kar Keyfi: Bu kitap, Elmer ve arkadaşlarına soğuk ve sıcak kavramlarının göreceli ve bir o kadar da keyifli olduğunu anlatıyor.

• Elmer Rüzgarda: Kuzen Wilbur ve Elmer, çok rüzgârlı bir günde yine her zamanki gibi bir muzurluk peşindeydiler. Arkadaşlarının, Elmer’ın uçup gittiğini sanmaları için bir plan yaptılar. Fakat fark etmedikleri bir şey vardı; rüzgar gerçekten çok güçlüydü ve Elmer’ın onlara gerçek bir sürprizi vardı.

 

 

Yayınevi: Mikado Yayınları

Set İçeriğiElmer ve GülElmer Fillerin YarışıElmer ve Büyükbaba EldoElmer ve Kar KeyfiElmer Rüzgarda

Yaş Aralığı: 2+ Yaş

Türü: Eğitici Kitaplar

ISBN: 8681379207560