Elmer'ın Yeni Maceraları 5'li
Elmer'ın Yeni Maceraları 5'li

Elmer'ın Yeni Maceraları 5'li

Marka : ADIM ADIM
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺139,50
İndirimli : ₺83,70
Toplam Stok Adedi : 0

Dünya çapında 10 milyondan fazla satan, tüm zamanların en çok okunan çocuk kitabı Elmer 5 yeni macerası ile sizlerle buluşuyor!

 

  • Yayınevi: Mikado Yayınları

Her hikayede farklı olmanın güzelliklerini anlatırken, arkadaşlığın ve yardımlaşmanın önemine değinen Elmer'ın 5 yeni macerasına eşlik ediyoruz!

*Elmer ve Gökkuşağı: Elmer, gökkuşağı renklerini kaybedince çok üzülmüştü. Gökkuşağına yardım etmek istiyordu. Bunun için denizleri, dağları aşarak gökkuşağının bir ucunu bulmaya niyetlendi. Çünkü bulduğunda gökkuşağına kendi renklerini verecekti. Tabii bunu duyan diğer hayvanlar Elmer için endişelendi. Eğer Elmer kendi renklerini gökkuşağına verirse ona ne olacaktı?

* Elmer ve Süper El: Kimin yardıma ihtiyacı olsa Elmer hemen orada olur. Kendini hep bir maceranın içinde bulurdu. Süper El çalılara takılmıştı ve Süper El'in kıyafeti yırtılmıştı. ‘’Arkadaşlarım beni böyle görürse süper olamam!’’ diye düşünüyordu. Elmer, Süper El’e yardım etmek için kimseye çaktırmadan onu Zelda Teyze'ye götürmeye karar verdi. Bunun için bir plan yaptı. Fillere fıkralar anlattı. Su aygırlarının yanlarından bir çalıyla geçti. Timsahları oyalamak için ise suya bir kütük attı. Fakat maymunları oyalamak hiç de sanıldığı kadar kolay olmayacaktı.

*Elmer ve Yabancı: Pek çok hayvana ev sahipliği yapan bu ormanda mutsuz ve yabancı bir kanguru vardı. Elmer ve arkadaşları kangurunun yanına giderek neden mutsuz olduğunu öğrenmek istediler. Meğer ormanda bir kanguru yarışı varmış ve en yükseğe zıplayan kanguru bu yarışı kazanacakmı. Ancak yabancı kanguru harika sıçrasa bile en yükseğe zıplayamıyormuş. Peki, sıçrama ile zıplama arasında fark var mıdır? Yoksa birinin kanguruya bu konuda yardımcı olması mı gerekir?

* Elmer ve Büyük Kuş: Wilbur, arkadaşlarını eğlendirmek için taklit yaptığında ormandaki tüm kuşlar da onu keyifle izlerdi. Ancak o gün ormanda hiç kuş yoktu. Bu tuhaflığı fark eden Elmer, onları aramaya çıktı. Kuşların mağaraya saklanarak büyük kuştan kaçtıklarını öğrendi. Büyük kuş çok kaba ve kavgacıydı. Kuşları oldukça korkutmuştu. Bütün hayvanlar Elmer’ın liderliğinde kavgacı büyük kuşa dersini vereceklerdi. Nasıl mı? Tabii ki birlik ve beraberlikle!

*Elmer Ve Kayıp Ayı: Bebek fil, oyuncak ayısını kaybedince Elmer onu bulmak için yola koyulmuştu. Tabii bu sürede bebek file kendi oyuncak ayısını ödünç olarak vermeyi de ihmal etmemişti. Ormanda aslanlara, kaplanlara, zürafalara hatta neredeyse tüm hayvanlara sormuştu. Ama kimse oyuncak ayıyı görmemişti. Acaba Elmer, kayıp olan oyuncak ayıyı bulup kendi oyuncak ayısını bebek filden alabilecek miydi?

 

 

Yayınevi: Mikado Yayınları

Set İçeriğiElmer ve Gökkuşağı - Elmer ve Süper El - Elmer ve Yabancı - Elmer ve Büyük Kuş - Elmer Ve Kayıp Ayı

Yaş Aralığı: 2+ Yaş

Türü: Eğitici Kitaplar

ISBN: 8681379207553