Good Night ! Are You Awake ?
Good Night ! Are You Awake ?
Good Night ! Are You Awake ?
Good Night ! Are You Awake ?

Good Night ! Are You Awake ?

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺109,00
İndirimli : ₺103,55
Toplam Stok Adedi : 3543

Bebeklerin İngilizceyle tanışabilmelerine yardımcı olacak, kalın kapaklı, interaktif bu kitap bebeğinizin uyku düzeni gelişimini destekler!

 

  • Yayınevi: Mikado Yayınları

’Uyanık mısın?’’ sorusu ile başlayan Good Night! Kitabı,doğumdan okul öncesi döneme kadar çocukların gelişimlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Çocuğun kendi eliyle rahatça kavramasını sağlayacak şekilde küçük boyutlu; fırlattığında, yere attığında ya da ağzına soktuğunda zarar görmeyecek şekilde kalın kapaklıdır. Kitabın bu özelliği sayesinde dayanıklıdır. Çocuğa tekrar tekrar okunabilir. Kitabın her sayfası interaktif olarak tasarlanmıştır. Çocuk, sayfayı yan kısmından tutup çektiğinde sayfadaki şekil hikaye ile uyumlu olarak değişir. Bu sayede çocuğun kitaba dikkatini vermesi kolaylaşır ve ince motor gelişimi desteklenir. Kitabın yazı/resim oranı, doğumdan okul öncesi döneme kadar uygun olarak resim ağırlıklıdır. Kitap görselleri hikaye ile uyumlu ve göz yormayan renklerle tasarlanmıştır.

Uyku, çocuk gelişiminde hayati bir role sahiptir. Doğumdan sonraki ilk yıllarda ise uyku saati yavaş yavaş azalmaya ve bir düzen oluşturmaya başlar. Uyku düzeninin oluşması ve bir rutin haline gelmesi pek çok aile için zorlayıcı bir geçiş sürecidir. Uyku rutini oluşturmak için önemli bir içeriğe sahip olan kitap, farklı coğrafyalardan çeşitli hayvan kolonilerinin uyku halini anlatır. Kitabın her bir sayfasında farklı bir hayvanın uyku hali resmedilmiştir. Keyifle uyuyan hayvanları ve yaşadıkları coğrafyayı yansıtan görsellerin estetik değeri yüksektir. Her bir sayfada ayrı olarak resmedilen hayvanlar kendi yaşam alanlarında ve aileleri ile bir arada çizilmiştir. Kitap, ilk sayfasından son sayfasına kadar okuyucuyu içeriğindeki sorular ve hayvanlar üzerinden verdiği alt mesajlarla uykuya hazırlar.

 

 

Yayınevi: Mikado Yayınları

İsim: Good Night!

Yaş Aralığı: 0-5 Yaş

Türü: Eğitici Kitaplar

Özellikleri: Kalın Sıvamalı Sayfalar

Boyut

ISBN: 9783948930004

Benzer Ürünler