İlk Kelimelerim Serisi 5'li Set

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺185,18
İndirimli : ₺148,14
Toplam Stok Adedi : 0

Hayvanlar, evde olan nesneler, sayılar, uyumadan önce neler yapılacağı ve daha fazlası miniğiniz eğlenirken gelişimine destek olabileceğiniz tam 6 kitap!

 

  • Yazar: Felicity Brooks
  • Yayınevi: Mikado Yayınları

Hayvanlar

Bu eğlenceli kitap hem miniğinizin hayvanların isimlerini eğlenerek öğrenmesini sağlayacak hem de gelişimine destek olacaktır.

Evdeyiz

Rengarenk bir evin kapıları çocuğunuz için açılıyor! Banyoda neler yaparız ve neleri kullanırız? Bahçede neler oluyor? Oturma odasındaki tüm bu nesneler nedir? Çocuğunuz tüm bunları eğlenceli çizimlerle ve gelişimine destek olarak bu eşsiz kitap ile öğrensin.

1-2-3

Eğlenceli çizimlerle dolu bu kitap ile rakamları öğrenmek ve 5’e kadar saymak artık çok kolay! Çocuğunuza rakamları ve sayı saymayı yavru kediciklerle, rengarenk gemiler ile görsel algısını ve hayal gücünü geliştirerek öğretmek için mükemmel bir araç.

Uyku Vakti

Çay vaktinde masada kimler var? Odayı toplamak gerek, peki odada neler var? Uyku vakti öncesinde minikleri evde neler bekliyor? Tüm bunları öğrenmek için artık çocuklarınızın eşsiz bir kaynağı var! Bu kitap ile çocuğunuz hem zihinsel gelişimine destek olurken hem de eğlenceli çizimlerle görsel algısını geliştireceksiniz.

Ne, Nerede Gidiyor?

Bebekler için özel olarak hazırlanmış ‘‘İlk Kelimeler Kitabım Ne, Nerede Gidiyor’’ kitabı, küçük çocukların nesnelerle ilgli algılarını zenginleştirmek için hazırlanmış bir kitaptır. Havada, karada veya denizde gidebilen ve değişik amaçları olan 50 farklı nesneyi en kolay haliyle tanıtır ve keyifle öğretir.

 

 

Yayınevi: Mikado Yayınları

İsim:Ne, Nerede Gidiyor?, Uyku Vakti, 1-2-3, Evdeyiz, Hayvanlar

Yaş Aralığı: 12+ Ay

Toplam Sayfa Sayısı: 60

Boyut: 15,5 x 17,5 cm

Türü: Eğitici Bebek Kitabı 

Özellikler: Sıvamalı Sert Kapak ve Sayfalar

ISBN: 8681379207133