Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey

Marka : TEKİR
İndirim Oranı : %40 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺15,00 'den başlayan taksitlerle

2-6 yaş aralığındaki çocukların hem insanların hem hayvanların vücudunun işleyişine dair çok şey bulacağı Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey’i okuduğunuzda Jaume Copons’un neden 11 dile çevrildiğini ve dünya çok satanlar listelerini nasıl sarstığını anlayacaksınız!

  • Yazar: Jaume Copons
  • Yayınevi: Tekir Kitap Yayınları

Çok özel bir kitapla karşınızdayız! Neden derseniz, öyle görünmese bile, aslında çok önemli bir şeyden bahsediyor bu kitap. Öyle bir şey ki siz de yapıyorsunuz, biz de yapıyoruz, hatta hayvanlar bile yapıyor… Bütün dünya yapıyor bu şeyi! Tam da bu yüzden, evrensel bir şeyden ve evrensel bir kitaptan bahsediyoruz! Dünya çocuklarının sevgilisi Susam Sokağı başta olmak üzere birçok televizyon programında metin yazarlığı, tiyatro ve müzikal yazarlığı da yapan Jaume Copons’un Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey adlı kitabı gününüzü gülüceklere boğacak bir kitap!

2-6 yaş aralığındaki çocukların hem insanların hem hayvanların vücudunun işleyişine dair çok şey bulacağı Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey’I okuduğunuzda Jaume Copons’un neden 11 dile çevrildiğini ve dünya çok satanlar listelerini nasıl sarstığını anlayacaksınız!

 

 

Yayınevi: Tekir Kitap Yayınları

İsim: Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey

Çevirmen: Mehmet Cihangir

Sayfa Sayısı: 34

Yaş Aralığı: 2+ Yaş

Boyut: 25 cm x 25 cm

Türü: Eğitici Çocuk Kitapları

Özellikler: Karton Kapak, Kuşe Sayfalar

ISBN: 9786058118911