Magnetic Play Learn İlk Sözcük

Marka : Abc Bebek
İndirim Oranı : %25 İndirim
Toplam Stok Adedi : 4
₺38,25 'den başlayan taksitlerle

İlk Sözcüklerim kitabı ile çocuğunuz, ilk sözcüklerini ve harf kavramını mümkün olan en eğlenceli yöntemle öğrensin!

 

  • Yayınevi: ABC Yayınları

Magnetic Play and Learn eğlenceli interaktif eğitim setinin kitaplarından biri olan İlk Sözcüklerim ile çocuğunuz ilk sözcüklerini hiç sıkılmadan öğrenecek.

İlk Sözcüklerim kitabı, çocuğunuzun dikkatini çekecek resimlerle süslü 12 mıknatıslı sayfa ve 28 mıknatıslı parçadan oluşmaktadır. İlk Sözcüklerim kitabında her biri farklı bir harfle başlayan yıldız, tren, maymun, saat, elma gibi 28 kelime bulunmaktadır. Çocuğunuz mıknatıslı parçalardan üzerinde doğru harf olan parçayı doğru kelimeye yerleştirerek harfleri hem eğlenceli hem de kolay bir şekilde öğrenecek.

Siz de İlk Sözcüklerim kitabı sayesinde bu aktivitede çocuğunuzun yanında yer alabilir kelimelerin okunuşlarını söyleyerek kelime dağarcığının gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. İlk Sözcüklerim kitabı çocuğunuzun okuma ve yazma becerilerini okul öncesi dönemde geliştirmek amacıyla hazırlanmış eşsiz bir aktivite kitabıdır.

İlk Sözcüklerim kitabı sayesinde bu becerilerin yanında mıknatıslı parçaları yerlerine yerleştirirken çocuğunuzun el göz koordinasyonu da gelişecek. İlk Sözcüklerim kitabındaki aktiviteleri gerçekleştirdikten sonra çocuğunuzun etrafındaki nesneleri tanımaya başladığını görünce çok şaşıracaksınız. Magnetic Play and Learn aktivite serisinde İlk Sözcüklerim kitabı dışında İlk İngilizce Sözcüklerim, Zaman, Taşıtlar, Sayılar, Renkler, Hayvanlar, Şekiller, Eğlenceli Hayvanlar ve Eğlenceli Kıyafetler adlı 9 aktivite kitabı daha bulunmaktadır. İlk Sözcüklerim kitabı sayesinde çocuğunuz ilk sözcüklerini ve harf kavramını mümkün olan en eğlenceli yöntemle öğrenecek.

İlk Sözcüklerim kitabında kullanılan el yazısı, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygundur.

 

 

Yayınevi:ABC Yayınları

İsim: Magnetic Play and Learn İlk Sözcüklerim

Sayfa Sayısı: 12

Yaş Aralığı: 2+ Yaş

Boyut: 21 cm x 25 cm

Türü: Eğitici Çocuk Kitabı 

Özellikler: Sert Karton Kapak ve Sayfalar

ISBN: 9781845107222

Benzer Ürünler