SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
SAYILAR VE İLK MATEMATİK*

3 Yaş (2) - Sayılar İlk Matematik

Marka : ADIM ADIM
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 149

Beynin pek çok fonksiyonunu çalıştıran keyifli etkinlikler sayesinde çocuğunuz Adım Adım eğlenerek büyümeye devam edecek!

  • Ay: 3+ Yaş
  • Yayınevi: Mikado Yayınları

 

3. YAŞ - SAYILAR İLK MATEMATİK

Adım Adım’ın 3 Yaş – Sayılar – İlk Matematik seti ile çocuğunuz eğlenceli bir şekilde ilk matematik kavramları ile tanışacak. Rakamları tanıyacak, ezbere sayı saymanın ötesine geçerek sayıların anlamı ve kullanımı konularında gelişecek. Renkli özel oyun halıları bu konuda ona unutamayacağı deneyimler yaşatacak. Kuralların ve farklı kavramların farkına varacak.

Adım Adım 3 yaş setleri, çocuğunuzun zihinsel gelişimi, motor gelişimi, dil gelişimi ve duygusal-sosyal gelişiminin yanısıra, çoklu zeka gelişimini destekliyor. Setler, içerisindeki temalarına yönelik aktivitelerle dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiriyor. Çocuğunuzun merak duygusunu besliyor, kitaplardaki uygun minik ansiklopedik bilgilerle bilgi dağarcığını geliştiriyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile küçük kas gelişimini sağlıyor. Anne-babalara yönelik hazırlanan bilgilendirmelerde 3 yaş çocuğunun gelişim özellikleri anlatılıyor ve sorunlarıyla baş etmeye dair ip uçları veriliyor.

Benzer Ürünler