SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
3 Yaş - Sayılar İlk Matematik
SAYILAR VE İLK MATEMATİK*
3 Yaş - Sayılar İlk Matematik
3 Yaş - Sayılar İlk Matematik

3 Yaş - Sayılar İlk Matematik

Marka : ADIM ADIM
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 144
₺23,56 'den başlayan taksitlerle

3 yaş setleri çocuğun bireyselleşmesini desteklerken ailesiyle birlikte yapacağı aktiviteler sayesinde yararlı, keyifli ve güzel vakit geçirmenize, gelecekte güzel anılar oluşturmanıza olanak sağlıyor.

 

71 sayfadan oluşan ana teması sayılar olan set içerisindeki kitabın her sayfasında 3 yaşına adım atan çocuğunuz için dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiren aktivitelerin yanı sıra çocuğunuzun merak duygusunu besleyen, minik ansiklopedik bilgiler yer alıyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile de çocuğunuzun küçük kas gelişimini sağlıyor. 

 

Set içerisinde bir aktivite kitabı , Sayıyorum tırmanıyorum aktivite kartları ve halısı, Bir-iki-üç aktivitesi kartları, 3 Boyutlu eskimo ailesi aktivitesi, Küçük orta büyük aktivitesi kartları, Penguen kalelik yapıyoruz aktivite kartları ve malzemleri, Az mı çok mu? aktivitesi kartları, Hop hop kurbağa aktivitesi kartları ve malzemeleri, 1-2-3 halısı bulunur. Bu aktivitelerden 3 boyutlu eskimo ailesi aktivitesi ile hem hayal gücü gelişir hem de buzullardaki hayvanlar ve yaşam hakkında bilgiler edinir. Sayıyorum tırmanıyorum aktivitesi ile sayıları öğrenirken komutlara uymayıda öğrenir. 

 

 

3. YAŞ - SAYILAR İLK MATEMATİK

Adım Adım’ın 3 Yaş – Sayılar – İlk Matematik seti ile çocuğunuz eğlenceli bir şekilde ilk matematik kavramları ile tanışacak. Rakamları tanıyacak, ezbere sayı saymanın ötesine geçerek sayıların anlamı ve kullanımı konularında gelişecek. Renkli özel oyun halıları bu konuda ona unutamayacağı deneyimler yaşatacak. Kuralların ve farklı kavramların farkına varacak.

Adım Adım 3 yaş setleri, çocuğunuzun zihinsel gelişimi, motor gelişimi, dil gelişimi ve duygusal-sosyal gelişiminin yanısıra, çoklu zeka gelişimini destekliyor. Setler, içerisindeki temalarına yönelik aktivitelerle dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiriyor. Çocuğunuzun merak duygusunu besliyor, kitaplardaki uygun minik ansiklopedik bilgilerle bilgi dağarcığını geliştiriyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile küçük kas gelişimini sağlıyor. Anne-babalara yönelik hazırlanan bilgilendirmelerde 3 yaş çocuğunun gelişim özellikleri anlatılıyor ve sorunlarıyla baş etmeye dair ip uçları veriliyor.

Benzer Ürünler