Süper Can

Marka : BETA KİDS
İndirim Oranı : %20 İndirim
Toplam Stok Adedi : 0
₺19,90 'den başlayan taksitlerle

Matt Robertson’dan, iki kardeş… iki süper kahraman arasındaki rekabete dair, içinizi ısıtacak, komik ve eğlenceli bir hikâye!

  • Yazar: Matt Robertson
  • Yayınevi: Beta Kids Yayınları

Matt Robertson’dan, iki kardeş… iki süper kahraman arasındaki rekabete dair, içinizi ısıtacak, komik ve eğlenceli bir hikâye!

Küçük kardeşler, ne kadar da tatlıdırlar ama büyümeye başladıkça baş belası olabilirler. Ağabey ya da abla olduğunuzda hayat sizin için çok daha zordur. Tüm dünya küçük kardeşinizin SÜPER, İNANILMAZ ve ÇOK TATLI olduğunu düşünüyordur. Peki ya kardeşiniz bir SÜPER KAHRAMANSA... Muhteşem güçleriyle herkesi kendine hayran bırakıyorsa ve kimse sizin yaptığınız süper iyilikleri ve süper güzellikleri fark etmiyorsa bile.... Kardeşiniz SIRA DIŞI ve siz çok SIRADANsanız...

Bazen süper kahramanların da yardıma ihtiyacı olur. Bir süper kahramanın başı beladaysa, onun yardımına yalnızca ağabeyi koşar. SÜPER AĞABEY olmak bunu gerektirir. Günü kurtarma her zaman görevi size düşer. Bu yüzden siz siz olun, ağabeyinizle ya da ablanızla her zaman iyi geçinin, çünkü o da en az sizin kadar SÜPERDİR!

 

 

Yayınevi: Beta Kids Yayınları

İsim: Süper Can

Çevirmen: Sima Özkan

Sayfa Sayısı: 32

Yaş Aralığı: 3+ Yaş

Boyut: 25 cm x 27,5 cm

Türü: Çocuk Hikaye Kitapları

Özellikler: Karton Kapak Kuşe Sayfalar

ISBN: 9786052421475

Benzer Ürünler