YENİ YAŞI KEŞFETME
YENİ YAŞI KEŞFETME
3 Yaş - Yeni Yaşı Keşfetme
YENİ YAŞI KEŞFETME
YENİ YAŞI KEŞFETME

3 Yaş - Yeni Yaşı Keşfetme

Marka : ADIM ADIM
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 129
₺23,56 'den başlayan taksitlerle

3 yaş setleri çocuğun bireyselleşmesini desteklerken ailesiyle birlikte yapacağı aktiviteler sayesinde yararlı, keyifli ve güzel vakit geçirmenize, gelecekte güzel anılar oluşturmanıza olanak sağlıyor.

 

62 sayfadan oluşan set içerisindeki kitabın her sayfasında 3 yaşına adım atan çocuğunuz için dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiren aktivitelerin yanı sıra çocuğunuzun merak duygusunu besleyen, minik ansiklopedik bilgiler yer alıyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile de çocuğunuzun küçük kas gelişimini sağlıyor. 

 

Set içerisinde bir aktivite kitabı , Mutlu Maymun kitabı, 3 Boyutlu Pandaların Bambu Partisi, Sesler Neye Ait aktivite kartları, Birlikte Oynayalım aktivite kartları, Bir İki Panda Hop aktivite malzemeleri, Ayı Ton Ton Ne Yapıyor küpü, Gökkuşağı Yapıyorum Kartonu, Gölgeler aktivitesi malzemeleri, Kuyrukları Bul aktivitesi kartları, Attım Tuttum aktivitesi malzemeleri bulunur. Bu aktivitelerden 3 Boyutlu Pandaların Bambu Partisi aktivitesi ile hayal gücünü geliştirir. Sesler Neye Ait aktivitesi ile ilişki kurmayı , Bir-İki Panda Hop aktivitesi ile komutlara uymayı öğrenir. 

 

 

3. YAŞ - YENİ YAŞI KEŞFETME

Çocuğunuz Adım Adım ile yeni yaşında daha sağlam adımlarla yürümeye başlayacak!  

Adım Adım’ın 3 Yaş – Yeni Yaşı Keşfetme seti, yaşına uygun oyun ve etkinliklerle çocuğunuzun ve sizin yeni yaş dönemine adaptasyonunu kolaylaştırır. Çocuğunuz, 3 yaşta ortaya çıkabilecek yeni davranışlarını ve çatışmaları yönetmeyi öğrenecek ve onlarla baş etmeye alışacak. Çocuğunuz çevresine daha dikkatli bakmayı, görmeyi, duymayı, dinlemeyi öğrenirken kitaptan bilgi edinmeyi deneyimleyecek.

Adım Adım 3 yaş setleri, çocuğunuzun zihinsel gelişimi, motor gelişimi, dil gelişimi ve duygusal-sosyal gelişiminin yanısıra, çoklu zeka gelişimini destekliyor. Setler, içerisindeki temalarına yönelik aktivitelerle dikkat, algı, odaklanma, düşünme, problem çözme yetilerini geliştiriyor. Çocuğunuzun merak duygusunu besliyor, kitaplardaki uygun minik ansiklopedik bilgilerle bilgi dağarcığını geliştiriyor. Kontrollü kalem kullanımı alıştırmaları ile küçük kas gelişimini sağlıyor. Anne-babalara yönelik hazırlanan bilgilendirmelerde 3 yaş çocuğunun gelişim özellikleri anlatılıyor ve sorunlarıyla baş etmeye dair ip uçları veriliyor.

Benzer Ürünler